01 آبان 1395

قوانین و مقررات برارا

دسترسی و استفاده کاربران از سایت مشمول تمام قوانین و مقررات محلی، کشوری و بین المللی می باشد و تمامی قوانین سایت مطابق با آئین نامه های تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران است.

محصولات

تمامی محصولات غذایی و بهداشتی ارائه شده در برارا دارای مجوز از وزارت بهداشت هستند. همه این کالاها ، محصولات شناخته شده و برند های معروفی هستند . بازگشت این نوع کالا فقط در صورت معیوب بودن و تنها تا 72 ساعت پس از تحویل گرفتن کالا امکان پذیر است. هزینه بازگشت کالای معیوب بر عهده برارا است. متاسفانه به هیچ دلیل دیگری امکان بازگشت و استرداد کالاهای بهداشتی و غذایی وجود ندارد. برای کالاهای دیگر امکان بازگشت کالا تا 7 روز وجود خواهد داشت.

نحوه ارسال کالا

سفارشاتی که قبل از ساعت 14 ثبت شده باشند در همان روز و سفارشاتی که بعد از ساعت 14 ثبت شوند، در روز آینده تحویل مشتری می شود. هزینه ارسال بسته ها برای خرید بیشتر از 100 هزار تومان رایگان بوده و برای خریدهای با مبلغ کمتر ، 8 هزار تومان هزینه ارسال دریافت می شود.

کپی رایت و علائم تجاری

علامتهای تجاری، لوگو ها و علائم خدماتی نمایش داده شده در سایت ، متعلق به برارا می باشد. استفاده کاربران از علائم به هر منظوری از جمله: استفاده به عنوان متا تگ (metatag) در دیگر سایت ها یا صفحات شبکه جهانی وب بدون مجوز کتبی از برارا یا شخص سوم صاحب علامت ممنوع می باشد. تمام اطلاعات و محتوا شامل هر برنامه نرم افزاری در دسترس از طریق سایت، توسط قانون کپی رایت محافظت شده است. کاربران از تغییر دادن، کپی کردن، پخش کردن، انتقال، نمایش، چاپ، فروش، صدور مجوز، ایجاد کارهای اشتقاقی، یا استفاده از هر محتوای قابل دسترس از طریق سایت برای تبلیغات یا اهداف همگانی منع شده اند.

لینکها

ممکن است سایت برارا لینک هایی به سایت های دیگر را شامل شود که به کاربر اجازه می دهد این سایت را ترک کرده و به محتوای دیگری در سایتهای دیگر دسترسی پیدا کند و یا از سایت های دیگر توسط لینک هایی به این سایت دسترسی پیدا کند. برارا هیچ گونه اختیاری برای تغییر، به روز رسانی یا کنترل محتوای سایت های لینک شده ندارد. ارائه کردن یک لینک توسط برارا در سایت به معنی تائید، دادن مجوز ، حمایت یا وابستگی به آن سایت، صاحبان یا ارائه کنندگان آن نمی باشد. خطراتی ذاتی در تکیه کردن به استفاده یا بازیابی هر اطلاعاتی در اینترنت وجود دارد و برارا تاکید دارد که شما قبل از اعتماد کردن، استفاده یا بازیابی هر اطلاعاتی در سایت های لینک شده از این خطرات آگاه شوید.

سلب تعهد

تمام محتوا، محصولات و خدمات در این سایت، یا ارائه شده از یک وب سایت که این سایت درآن لینک شده است بدون هیچ تعهدی برای شما ارائه شده است ( مگر اینکه صریحا بیان شده یا اجرا شده باشد ).
برارا موضوعات زیر را تائید نکرده و برای آنها مسئول نیست:
صحت یا قابلیت اطمینان هر نظر، نصیحت یا جمله ای که توسط شخص سومی غیر از برارا ایجاد شده باشد.
هر محتوای سایتهای لینک شده در سایت.
صلاحیت یا قابلیت اطمینان هر محصول یا خدماتی که از یک سایت لینک شده ارائه شده باشد.غیر از موارد مربوط به قانون حمایت از حقوق مصرف کننده، تحت هیچ شرایطی برارا مسئول فقدان یا آسیب های ایجاد شده توسط اعتماد کاربر به اطلاعات ارائه شده از طریق سایت و سایت های لینک شده نمی باشد. این مسئولیت کاربر است که صحت، تمامیت یا سودمندی هر نظر، نصیحت یا هر محتوای دیگر قابل دسترس از طریق سایت یا به دست آمده از سایت های لینک شده را ارزیابی کند.  برای ارزیابی هر نظر، نصیحت، محصول ، خدمات یا دیگر موارد، لطفا با افراد مجرب و حرفه ای مشورت کنید.

حدود مسئولیت برای استفاده از سایت و سایت های لینک شده

اطلاعات، نرم افزار، محصولات و توصیفات نشر شده در سایت یا سایت لینک شده ممکن است دارای اشتباهات یا خطاهای تایپی باشند و برارا مسئولیت هر گونه خطایی به این شکل را از خود سلب میکند. برارا ضمانت نمی کند که محتوای سایت کامل یا به روز است. برارا هیچ گونه تعهدی نسبت به به روز کردن سایت ندارد. ممکن است برارا محتوای سایت را بدون اطلاع قبلی در هر زمانی تغییر دهد یا بهبود بخشد.

حدود مسئولیت برای خدمات ارائه شده در سایت

شما قبول میکنید که برارا فقط تامین کننده خدمات قابل دسترس از طریق سایت است، شامل خدمات فروش و ارسال کالاها و محصولات موجود در سایت.

حریم خصوصی روابط کاربران

به جز موارد الزامی توسط قانون ، برارا حریم خصوصی ارتباطات تمام کاربران را شامل اطلاعات شخصی کاربران و تمام اطلاعاتی که مستقیما به برارا منتقل میشوند، حفظ می کند. قرار گرفتن پست توسط کاربران به هر طریقی یا در هر اتاق مکالمه ای به عنوان حریم خصوصی محافظت نمی شود و برارا ممکن است از اطلاعاتی در چنین پست هایی استفاده کند ( شامل نظرات ، تفکرات ، اطلاعات فنی یا دیگر مالکیت های معنوی ).
کاربران باید آگاه باشند که سایت های لینک شده ممکن است شامل قوانین حریم خصوصی باشند که با قوانین حریم خصوصی بیان شده در اینجا متفاوت باشد. برارا برای قوانین این سایت ها مسئول نیست و صریحا هر نوع مسئولیتی مربوط به این قوانین را از خود سلب می کند.

سایتهای اینترنتی لینک شده

برارا ذخیره سازی، لینک های ابر متن بدون مجوز و ساخت و کپی هر محتوای قابل دسترسی از طریق سایت را ممنوع کرده است. برارا این حق را داراست که هر لینک و کادر بدون مجوزی را از کار بیاندازد و مشخصا هر مسئولیتی نسبت به محتوای قابل دسترس از طریق هر سایت اینترنتی لینک شده به این سایت را از خود سلب می کند. عواقب دسترسی به هر سایت اینترنتی دیگر لینک شده به این سایت به عهده خود کاربر است.
کاربران باید آگاه باشند که سایت های لینک شده ممکن است دارای قوانین و مقررات ، حریم خصوصی و امنیت ، قوانین انتقال داده های شخصی ، و دیگر قوانینی باشند که با قوانین ارائه شده در این سایت متفاوت باشد. برارا مسئول چنین قوانینی نیست و صریحا هر نوع مسئولیتی مرتبط با چنین قوانینی را از خود سلب می کند.

اطلاعات آینده نگری

اطلاعات خاصی در سایت به عنوان بیانیات پیش بین آمده اند که در واقع ریسک و عدم قطعیت هستند و تنها از روزی که در آن به وجود آمده اند سخن می گویند. عبارتهای ، " باور داشتن " ، " انتظار داشتن " ، " پیش بینی کردن " ، " خوش بین بودن " ، " قصد داشتن " ، " خواستن " یا عبارتهای مشابه به منظور مشخص کردن بیانات پیش بینی است. به خوانندگان هشدار داده می شود که اعتماد زیادی به این عبارات نکنند که تنها به روز مشخصی اشاره می کنند. برارا هیچ تکلیفی بر خود نمی بیند که  این اطلاعات را به روز یا باز نگری کند.

مطالب مطبوعاتی

تمام نگارشات مطبوعاتی و دیگر موارد بیان شده یا پخش شده که در سایت آمده اند، در زمانی که صادر شده اند صحت داشته اند. در هر صورت، گذشت زمان باعث قدیمی شدن اطلاعات می شود و نباید روی صحت چنین کلیاتی بعد از تاریخ صدورشان تکیه کنید. برارا هیچ مسئولیتی نسبت به به روز رسانی چنین اطلاعاتی ندارد. تمام ناظران سایت باید با دقت تاریخ صادر شدن اطلاعات داخل سایت را چک کنند.

قرار دادن پست

برارا هیچ تعهدی نسبت به تجدید نظر روی پیامها ، اطلاعات یا محتوای پست شده روی سایت توسط کاربران ندارد و هیچ مسئولیتی مرتبط با چنین پست هایی ندارد. علیرغم این موضوع، برارا ممکن است گاها پست های روی سایت را بازبینی کرده و هر پستی را که شامل محتوای زیر باشد رد کرده، بپذیرد یا حذف کند:
هر موضوع یا اصل یا کلیت یا محتوای غیر قانونی ، زیان آور ، تهدید آمیز ، قابل سوء استفاده ، آزار دهنده ، افترا آمیز ، مبتذل ، مستهجن ، حرمت شکن ، نفرت انگیز ، نژاد پرستانه ، قومیتی  یا به شکل دیگر هر موضوع ناشایست از جمله هر محتوایی که تشویق به شرکت در جرایم جنایی یا ایجاد آسیب های اجتماعی کند یا به شکل دیگر هر قانون بین المللی ، ملی ، ایالتی یا محلی را نقض کند.
تبلیغات به هر نحوی ( مگر در قسمتی از سایت که صریحا بیان شده باشد. )
پیامهایی که با جعل هویت دیگران قرار داده شود.
اطلاعات شخصی مثل پیام هایی که دارای شماره تلفن، شماره های امنیتی ، شماره حساب کاربری ، آدرس یا مراجع کارفرمایان باشد.
پیامهای ماشین های غیر حقیقی که از طرف برارا سخن می گویند یا شامل اطلاعات محرمانه یا بیان نظراتی که به برارا  مربوط می شود، هستند.
پیام هایی که پیشنهاد دانلودهای بدون مجوز از هر نوع اطلاعات خصوصی یا دارای کپی رایت می دهند.
پیام های تکراری که توسط یک کاربر در یک نقطه مشخص دوباره بیان شده باشند.
تکرار حروف به هر شکلی.

تغییرات قوانین و مقررات

برارا این حق را دارد که این قوانین و مقررات را در هر زمانی بازبینی و اصلاح کرده و کاربران می پذیرند که به وسیله این صفحه ازسایت از این تغییرات احتمالی آگاهی پیدا کنند.

نقض قوانین و مقررات

برارا این حق را دارد که تمام راه حل های در دسترس عادلانه و قانونی را برای نقض این قوانین و مقررات دنبال کند. این راه حل ها شامل سد کردن دسترسی از یک آدرس اینترنتی خاص به سایت است.

دسترسی به نواحی حفاظت شده/ایمن شده با کلمه عبور

دسترسی به نواحی حفاظت شده با کلمه عبور سایت فقط به کاربران مجاز محدود شده است. اشخاص بدون مجوز که قصد دسترسی به این نواحی از سایت را دارند تحت پیگرد قانونی قرار میگیرند.

استفاده از ویژگی های فایل ذخیره "کوکی"

برارا حق این را دارد که اطلاعات فعالیت های کامپیوتر کاربر در سایت را به شکل یک "کوکی" یا فایلی مشابه آن جهت اصلاح سایت طبق سلیقه کاربر ذخیره نماید. برای جلوگیری سایت از ذخیره این اطلاعات می توانید در تنظیمات مرورگر وب مورد استفاده خودتان این ویژگی را غیر فعال کنید.